Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

acar

I ftohti polar do të kthehet përsëri? Si do të jenë 10 ditët e para të SHKURTIT dhe sa do të zgjasin temperaturat e...

Moti i keq me dëborë dhe temperatura të ulëta  ka goditur të gjithë Shqipërinë. Dita e nesërme pritet që të nisë me 3 gradë...

Acari mbërthen Shqipërinë, OSHEE publikon fotot e rralla: Ky fenomen nuk ndodhte prej 30 vitesh

Një fenomen i pazakontë ka ndodhur në rrjetin elektrik në Pukë. Përmes një njoftimi në rrjetet sociale, OSHEE ka publikuar disa...

Nga 8 deri në MINUS 7 gradë celcius, nesër i ftohtë i acartë në të gjithë vendin

Gjatë ditës së nesërme, rreshjet e borës do të zbardhin një pjesë të madhe të qyteteve kryesisht në veri dhe veri-lindje, ndërsa temperaturat do...

Bora dhe acari ‘pushtojnë’ vendin, ja gjendja e rrugëve në Kukës

Ditët e fundit vendin e ka 'pushtuar' acari dhe rreshjet e borës në pjesën me të madhe të territorit.  Autoriteti Rrugor...

Borë dhe acar në gjithë vendin, mësoni gjendjen e rrugëve dhe kushtet e qarkullimit të automjeteve

Ditët e fundit vendi është 'pushtuar' nga rreshjet e borës dhe temperaturat e ulta. Autoriteti Rrugor Shqiptar jep informacione lidhur me...

Paralizohet Greqia, mot ekstremisht i ftohtë me dëborë dhe erëra të forta

E gjithë Greqia është përfshirë nga moti i keq shaktuar nga fenomeni i quajtur “Rafael”. Prej ditës së djeshme dëbora ka...

Acari pushton vendin, ja kur do jenë ditët më të ftohta

Prej dy ditësh i gjithë territori i vendit është përfshirë nga reshje shiu dhe bore. Ndërkohë moti do të përkeqësohet më...

Gruaja shtatzënë refuzon helikopterin, transportohet një tjetër grua shtatzënë

Megjithëse helikopteri i Forcave të Armasosura ka mbërritur në Fan, aty ku ishte kërkuar ndihmë për një grua shtatzënë, kjo e fundit raportohet se...

Lajmet e fundit