Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

abuzimi seksual

“JO do të thotë JO”, Yuri Kim ofron mbështetje për të miturën në Mirditë: Prioritet, shërimi i plotë i vajzës

Ambasadorja amerikane në Tiranë Yuri Kim ka deklaruar se ofron mbështetje për protestën ndaj përdhunimit të 15-vjeçares në Mirditë. Përmes një postim në Twiter,...

“Njerëzit mendojnë se fajin e ka vajza që përdhunohet”, Luarasi: T’u them “ju rëntë te fëmija juaj”, por…

Përdhunimi i 15-vjeçares në Mirditë nga pesë meshkuj është një nga ngjarjet më të rënda që kanë ndodhur së fundmi në vendin tonë. U...

Sociologu: Abuzimi seksual tek femrat dhe inçesti, në nivele kritike

Abuzimet seksuale me të mitur, kryesisht me femrat ka arritur në nivele tepër kritike. Sociologu Gëzim Tushi, i ftuar në studion...

Lajmet e fundit