Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

 Abuzimi seksual ndaj fëmijëve/ BE vendos masa të reja penale dhe parandaluese

Abuzimi seksual ndaj fëmijëve/ BE vendos masa të reja penale dhe parandaluese

Nga koha e koronës janë shtuar në internet kërkesat e pornografisë me fëmijë. Komisioni Europian reagon në luftën kundër abuzimit seksual ndaj të miturve...

Lajmet e fundit