Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

abuzim seksual

Përdhunuan 15 vjeçaren për 4 muaj, Prokuroria mbyll hetimet për pesë autorët

Prokuroria e Lezhës ka mbyllur hetimet për 5 personat të cilët akuzohen për abuzim seksual ndaj një 15-vjeçarje. Hetimet janë mbyllur për Artan Kaçorri 31...

E RËNDË NË TIRANË/ “Hajde me xhaxhin të të çoj diku!” I moshuari tenton të abuzojë seksualisht me të miturën: Donte të më fuste...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në zonën e “Astirit” në Tiranë, ku një i moshuar dyshohet se ka tentuar të...

E rëndë në Greqi, bullgari përdhunon dhe mban peng për 5 orë sanitaren shqiptare

Një ngjarje e rëndë raportohet në Athinë, ku një grua shqiptare ka rënë pre e abuzimit seksual nga një shtetas bullgar. Sipas mediave greke, ngjarja...

Abuzimet seksuale me të mitura, këmbanë alarmi, qytetarët mbushin rrugët e Tiranës: Edukoni djalin!

Pas ngjarjes së rëndë ku një 15-vjeçare u përdhunua nga i dashuri i saj dhe katër persona të tjerë, sot në “Sheshin Skëndërbej” qytetarë...

U përdhunua nga një banor i zonës kur po lypte në Cërrik, rrëfimi i 13-vjeçarit: Vrapova por më ndoqi, më çoi te varrezat…(E PLOTË)

Një 13-vjeçar ka rrëfyer se është abuzuar seksualisht nga një 18 vjeçar, rreth 6 muaj më parë në Cërrik. Ai ka treguar se ka qenë...

E rëndë në Lezhë / Polici tenton të abuzojë seksualisht të miturën, e shoqëroi në komisariat dhe më pas…

Një efektiv policie është ndaluar nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, pasi ka tentuar të përdhunojë një vajzë të mitur në Lezhë. Ngjarja...

Abuzoi seksulaisht një 16-vjeçare, arrestohet i riu në Sarandë

Një 31-vjeçar i shpallur në kërkim pak ditë më parë ka rënë në prangat e policisë së Sarandës, pasi akuzohet për abuzim seksual me...

“Do ta shëroj unë vajzën”, shqiptari përdhunon 22-vjeçaren me probleme mendore në Larisa: Gjithçka që bëj është pjesë e ritit për të shëruar (FOTO)

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Larisa në Greqi, ku një shqiptar ka abuzuar seksualish me një 22-vjeçare që kishte probleme mendore. Mediat greke raportojnë...

Gazetari denoncon me video: I moshuari ngacmon seksualisht vajzën me probleme mendore në mes të rrugës në Durrës

Një i moshuar ka ngacmuar seksualisht një vajzë me probleme mendore në mes të ditës në Durrës. Ky është denoncimi i...

Përdorte fotot e Lorik Canës për të joshur femrat, francezi akuzohet për abuzim seksual

Një francez që jeton në Sidnei është akuzuar për ngacmim seksual ndaj 4 grave, me të cilat fliste në aplikacionet e njohura të takimeve...

Lajmet e fundit