Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

ABKARA

Turqia kundër anëtarësimit në NATO, delegacioni i Finlandës dhe Suedisë niset drejt Ankarasë

Ministria e Jashtme e Turqisë ka konfirmuar se zyrtarët turq do të takohen me delegacionet suedeze dhe finlandeze nesër në Ankara. Ministri i Jashtëm i...

Lajmet e fundit