Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

abi malltezi

Del lista e përdoruesve të “Aktivist1t”, mes administratës, pedagogëve e mjekëve edhe prokurorë të SPAK, Malltezi: Kush do e hetojë Ramën?

Dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha, Abi Malltezi, ka publikuar emra që janë pjese e aplikacionit “Aktiv1sti”, i cili është ndërtuar nga Partia Socialiste dhe...

Përçarja e PD, Malltezi përmend emra: Keqardhje për disa ish miq demokratë që humbën udhën, shtatori do sjellë dhe figura të reja

Një një shkrim të publikuar në rrjetet sociale, Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD, Abi Malltezi shpreh keqardhjen e tij për disa “miq demokratë”...

Balla dorëzoi prova të reja në SPAK për çështjen “Partizani”, Malltezi i bën thirrje: Nëse ke fakte, silli në gjykatë që të shpëtosh nga...

Abi  Malltezi, dhëndri i  ish-kryeministrit Sali Berisha, i është përgjigjur  Taulant Ballës pas dorëzimit të provave të reja në SPAK në lidhje me privatizimin...

Tabaku dhe Pampuri në Amerikë me kolegët e PS, dhëndri i Berishës i sulmon: Ndrikullat fitojnë kur humb PD

Një grup ligjvënësish shqiptarë ndodhen në Ushington në kuadër të bashkëpunimit mes dy vendeve dhe për të takuar përfaqësues të lartë të Shteteve të...

Kryetari i Degës së PD “pastron” grupin e “WhatsApp”, heq të gjithë ata që firmosën për Berishën

Kryetari i Degës Nr. 4 në Tiranë Ervin Goxhaj, ka hequr nga grupi në “WhatsApp” të gjithë anëtarët e Shtabit me të cilët ka...

“Hajdeni o pisanjosë”, Jamarbër Malltezi përballet në Gjykatë me Ben Blushin dhe Karlo Bolinon: Thanë, kemi shpifur padashje

Jamarbër Malltezi, dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha, thotë se është përballur dje në Gjykatë me Karlo Bolinon dhe Ben Blushin, për emisionet që ata...

Sali Berisha “NON GRATA”, reagon dhëndri i ish-kryeministrit, Jamarbër Malltezi sulmon Sorosin dhe Taulant Ballën

Jamarbër Malltezi, dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha reagon për shpalljen “non grata”të vjehrrit të tij, duke sulmuar filantropin Soros dhe numrin 2 të PS...

FOTO/ Vajza dhe dhëndrri i Berishës i bashkohen tubimit të Metës në Bulevard

Vajza dhe dhëndrri i Sali Berishës i bashkohen tubimit të thirrur nga Presidenti Ilir Meta në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’.  ...

Klosi: S’ka shpime për naftë në Zagori, as HEC-e. Malltezi: Jeni qeveri tafti-bafti

Ministri i Mjedisit dhe Turizmit, Blendi Klosi thotë se në zonën e mbrojtur të Zagorisë nuk do të ketë asnjë shpim nafte nga kompania...

Lajmet e fundit