Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

abeok

Koalicioni ABEOK bën kërkesë në KQZ: Na pajisni me vendimin tuaj për votimin e shqiptarëve jashtë vendit

Koalicioni ABEOK (Aleanca Ora Kombëtare-Emigracioni- Bashkimi Popullor dhe Konservatorët) i ka bërë kërkesë Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve për të marrë vendimin e KQZ-së për...

Lajmet e fundit