Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

abedin uruzi

U përlesh me policët, ish-kryetari i Këshillit të PD flet nga arratia dhe hedh akuza ndaj Safet Gjicit, Uruçi: Efektivët u rrëzuan vetë, ja...

Ish-kreu i këshillit të qarkut të Kukësit, Abedin Uruçi u përplas ditën e sotme me policinë, duke lënë disa të plagosur. ...

Lajmet e fundit