Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Abdulgafur Balikci

Paguante para për lista votuesish të LSI, Luan Rama për procedimin e 23 vjeçarit nga Turqia: Është mjek i njohur, makinacion i Policisë për...

Drejtuesi politik i LSI në Vlorë, Luan Rama, reagon për procedimin penal të dy të rinjve në Vlorë, të cilët sipas Policisë, janë përfshirë...

EMRAT: Krimi i dytë zgjedhor nga LSI-ja. 23 vjeçari TURK jep lekë për të blerë VOTA në Vlorë; SPAK merr në dorë çështjen

Vlonjati Jursield Muçaj dhe turku Abdulgafur Balikci janë proceduar penalisht nga Policia e Vlorës, për një tjetër rast të krimit zgjedhor të regjistruar në...

Lajmet e fundit