Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

ABAZ ZYLYFTARI

Babai i 4 fëmijëve del nga shtëpia dhe blen bidonin me benzinë, i vë flakën vetes në mes të rrugës (EMRI-DETAJE)

Një 52 vjeçar i ka dhënë fund jetës në Skrapar duke u vetëdjegur me benzinë. Mësohet se viktima është shtetasi Abaz Zylyftari. Paraprakisht bëhet me...

Lajmet e fundit