Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

A1 Tv

PD dënon shkarkimin e dy drejtuesve të “A1 News”, Duma: Ndërhyrje brutale e Erion Veliajt

Partia Demokratike ka dënuar sot largimin nga detyra të dy drejtuesve të televizionit “A1 News”, Alida Totës dhe Brahim Shimës. Grida Duma nga selia...

Hapet një tjetër televizion në Shqipëri, në pronësi të ish-deputetit socialist

Një tjetër televizion informativ është hapur në Shqipëri. Bëhet fjalë për A1 TV, që ka nisur transmetimin ditët e fundit. Televizioni...

Lajmet e fundit