Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

900 te helmuar

Helmimi masiv i banorëve në Deçan, reagon Kurti: Qeveria e Kosovës do t’u përgjigjet nevojave të qytetarëve të prekur

Kryeministri Albin Kurti ka reaguar pas helmimit të rreth 900 banorëve në Deçan, dhe shprehet se qeveria e Kosovës do t'u përgjigjet nevojave të...

Lajmet e fundit