Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

9 persona

Transportuan 4 ton drogë nga Shqipëria në Itali, arrestohen 9 persona, sekuestrohen 6  anije dhe 3 makina (DETAJE)

Policia italiane ka arrestuar ditën e sotme 9 persona të akuzuar për trafikim të lëndëve narkotike. Guardia Di Finanza e Brindizit...

Djegia e shkollës në Shkodër, policia shoqëron 9 persona 

Mbrëmjen e sotme, në Vaun e Dejës militantë të PD sulmuan KZAZ-në nr. 6 pranë shkollës ‘Ndre Mjeda’ në Bushat.  ...

Shpërndanin kokainë dhe heroinë në Tiranë, “PROFESORI” arreston 9 persona (EMRAT)

Henrik Cicollari, 30 vjeç, banues ne Tirane, Edvin Mneri, 40 vjeç, lindur dhe banues në Tiranë i dënuar më parë për ‘’Kunderrshtim te...

Lajmet e fundit