Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

9.5

Kultivuan kanabis me vlerë 9.5 milion stërlina, shpallen fajtorë dy shqiptarët (EMRAT)

Dy shqiptarë janë shpallur fajtorë, pasi akuzohen për prodhim dhe shitje kanabisi. Orges Rizaj, 28 vjeç dhe Agustin Grembi, 26 vjeç, u kapën nga policia...

Lajmet e fundit