Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

8 viktima

Bie orteku masiv në Himalaje, vdesin 8 persona, 6 të tjerë ndodhen në gjendje kritike

Të paktën tetë persona kanë humbur jetën dhe 384 të tjerë u shpëtuan të premten, pasi një ortek masiv u lëshua nga maja e...

Humbin jetën 8 persona nga Covid në Kosovë, më i riu 49 vjeç, bie ndjeshëm numri i të infektuarve

8 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë. Rastet e vdekjes janë nga komunat: Gjilan 3 raste (76, 70,...

Bie numri i viktimave nga Covid-19, mbetet i lartë numri i të infektuarve (SHIFRAT)

Tetë persona kanë humbur jetën nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, ku më i riu është një 61-vjeçar. Rastet e vdekjes janë...

TRAGJIKE/ Pas shpërthimit në katin e parë, shembet e gjithë ndërtesa, 8 të vdekur dhe mbi 20 të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kajro të Egjiptit, ku është shembur një ndërtesë. Bëhet me dije se deri më tani...

Lajmet e fundit