Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

8 te arrestuar

8 të arrestuar dhe 2 në kërkim për një “shtëpi bari” në Shkodër, Policia asgjëson mbi 1 mijë rrënjë kanabis (EMRAT-VIDEO)

Tetë persona kanë rënë në prangat e Policisë së Shkodrës, pasi kishin përshtatur një ambient për kultivimin e kanabisit me llampa. Në këtë "shtëpi...

Duke luajtur POKER, policia arreston 8 persona në Shkodër, mes tyre dhe pronari i lokalit (EMRAT)

Vijon operacioni policor i koduar “Fati i lojrave” dhe gjatë këtij operacioni kanë rënë në pranga 8 persona në Shkodër. Në pranga kanë rënë shtetasit...

Mashtronin gjermanët e spanjollët, arrestohen 8 persona në Shkodër, mes tyre 6 vajza dhe shpallen në kërkim 3 të tjerë (DETAJE-EMRAT)

Policia e Shkodrës ka bërë një operacion ku kanë rënë në pranga 8 persona dhe janë shpallur në kërkim 3 të tjerë, për mashtrim...

Lojra fati të paligjshme dhe shpërndarje droge, arrestohen 8 persona në Durrës dhe shpallen në kërkim dy të tjerë (Detaje)

Policia e Durrësit ka goditur dy raste të shpërndarjes së lëndëve narkotike. Policia gjatë kontrolleve të kryera ka arrestuar 8 persona ndërsa ka shpallur në...

Superaksion masiv në Elbasan: Goditet grupi i strukturuar kriminal, 8 të arrestuar. Sekuestrohen mina, armë, drogë (DETAJE)

Policia e Elbasanit në bashkëpunim me FNSH dhe RENEA kanë zhvilluar një operacion masiv për goditjen e një grupi të strukturuar kriminal mbrëmjen e...

Lajmet e fundit