Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

8 qershori

‘Reuters’ jep ALARMIN për 8 qershorin: Protesta e Tiranës e rrezikshme, frikë për të gjithë Ballkanin!

Agjencia prestigioze Reuters ka publikuar një artikull lidhur me protestën e fundit të opozitës por dhe për protestën që pritet në 8 Qershor. ...


Lajmet e fundit