Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

8 mars

Vodafone, nga të parat kompani në botë me politikë përkrahëse për punonjësit e prekur nga dhuna në familje

Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, Vodafone Albania prezanton për herë të parë në Shqipëri një politikë që përfshin përkrahjen dhe mbështetjen e punonjësve të...

Paloka siç nuk e keni lexuar asnjëherë, 8-marsi e ‘zbut’… (Çfarë shkruan për nënën)

Edi Paloka, ish-deputeti i PD tashmë, i cili njihet për gjuhën e tij të fortë e sulmuese në rrjetet sociale, këtë herë ka lënë...

‘Një pemë për nënën’, dhurata speciale për këtë 8 Mars

Nëse ende nuk keni zgjedhur dhuratën për nënën apo bashkëshorten tuaj këtë 8 Mars, Bashkia e Tiranës ju fton të zgjidhni atë të duhurën....

LIRIA i shkon në zyrë me FUSTANIN BLU, ja si uron Berisha për 8-Mars

Gjithnjë pikant ish-kryeministri Sali Berisha i cili në momentin e duhur nuk harron e ngurron asnjëherë të publikojë foto me bashkëshorten e tij të...

E pështyu në fytyrë gruaja në spital? Kryebashkiakja e Gjirokastrës përgënjeshtron lajmin dhe publikon faktet (VIDEO)

Gëzuar 8 Marsin të gjitha nënave dhe motrave dhe një falenderim i veçantë për zonjat në spitalin e Gjirokastrës, të cilat ma mbushën...

Gazetarja flet për ngacmimet seksuale në punë: Na duhen ligje të forta

Gazetarja Alisa Braho ka reaguar për 8 marsin, por në vend të luleve dhe u urimeve që ajo i konsideron patetike, kërkon më shumë...

Urimi special i Ledion Liços për nënën dhe Sarën: Pa ju nuk do të isha ky që jam sot

“Me dy gratë më të rëndësishme të jetës sime” kështu shkruan moderator i njohur Ledion Liço bashkangjitur fotos me nënën dhe gruan e tij,...

Lajmet e fundit