Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

8 janar

Mbështetësit e Berishës e dhunuan në 8 janar, Bejko: Ai donte ta merrte selinë e PD me vëllavrasje, dërgoi njerëzit

Anëtari i Kryesisë së PD Roland Bejko, ka thënë mbrëmjen e djeshme se Sali Berisha donte të merrte selinë blu më 8 janar me...

“Nëse nuk arrestohet Sali Berisha, do ketë viktima”, Spartak Braho “trazon” ujërat: Në 8 janar, Basha e dinte që do kishte të vrarë, blindoi...

Ish-deputeti socialist Spartak Braho, vazhdon "të trazojë" ujërat e politikës shqiptare. Ai ka thënë se nëse ish-kryeministri Sali Berisha nuk arrestohet, do të ketë...

Basha hedh poshtë akuzat e Berishës: Unë nuk merrem me ata që hynë dhe dalin nga PD, 8-janari ishte i planifikuar

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pas dëshmisë së tij në Prokurori, ka thënë se autorët e dhunës së 8 janarit duhet të vendosen...

Me 2 gishta lart, pas Berishës, Flamur Noka shkon në Prokurorinë e Tiranës, do dëshmojë për 8 janarin

Pas ish-kryeministrit Sali Berisha në Prokurorinë e Tiranës ka shkuar edhe deputeti Flamur Noka. Ai ka nggritur dy gishta lartë dhe është futur në Prokurori,...

Protesta e 8 janarit, PD raport të detajuar ambasadave dhe KE: Berisha sulmoi brutalisht selinë blu, një deputet u mor në mbrojtje nga Garda

Partia Demokratike ka hartuar një raport të detajuar në lidhje me protestën e 8 janarit, të thirrur nga ish kryeministri Sali Berisha. Në këtë raport...

Deputeti i PD-së bën akuzën e fortë: Më 8 janar na u rrezikua jeta, mercenarët e paguar kishin një listë me emra të veçantë...

Deputeti i Partisë Demokratike Kreshnik Çollaku, ka publikuar një pjesë të fjalës së tij gjatë mbrëmjes së djeshme në mbledhjen e kryesisë së PD-së. Çollaku...

“Çfarë demokrati je ti?!”, VIDEO e papublikuar: Mbështetësit e Berishës rrethojnë Ferdinand Xhaferajn dhe e ofendojnë

Më 8 janar demokratët e thirrur nga Sali Berisha u mblodhën në Tiranë dhe tentuar të merrnin selinë e PD. Pas dy orësh përpjekje...

Lefter Maliqi bën thirrje për protestën e Berishës: Kot të protestojmë kundër Ramës! Po rrëzuam Lulin, ka rënë dhe ai

Ish-deputeti Lefter Maliqi ka bërë me dije sot se do të marrë pjesë në protestën e 8 janarit të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha,...


Lajmet e fundit