Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

75 mije euro

Grabitën 75 mijë euro në Përmet, policia arreston autorin e dytë, vijojnë kërkimet për bashkëpuntorin

Një prej autorëve të grabitjes së ndodhur në Përmet disa ditë më parë është ndaluar nga policia. Burime policore bëjnë të ditur se është arrestuar...

Grabitën 75 mijë euro, arrestohet një grua në Përmet dhe shpallet në kërkim bashkëpunëtori i saj

Një grua ka rënë në prangat e policisë së Përmetit, e cila akuzohet për vjedhjen e një shumë të madhe parash. Bëhet me dije se...

Zbukurimet për fundvit, Prishtina harxhon shumën marramendëse

Ashtu si kryeqyteti jonë Tirana që prej disa ditësh tashmë është i zbukuruar me drita dhe dekorin zbukurues të festave të fundvitit, të njëjtën...

Lajmet e fundit