Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

7 vjece

Kamioni përplas për vdekje 7 vjeçaren në Greqi, familja vendos që të dhurojë organet e vogëlushes për fëmijët e tjerë të sëmurë

Një 7 vjeçare është përplasur për vdekje nga një kamion në kryqëzimin e rrugëve Grigoriou Lambraki dhe Koutaisi në Nikaia të Greqisë.Ajo ishte duke...

Ndërron jetë 7-vjeçarja me grip në Durrës, dyshimet e forta të mjekëve

Një vajzë 7-vjeçare ka humbur jetën në spitalin rajonal të Durrësit. Vogëlushja është dërguar pasditen e djeshme nga prindërit e saj në pediatrinë...

Lajmet e fundit