Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

7-vjeçarja

“Shkelësi që u kthye në vrasës ishte polic”, Edi Rama flet për herë të parë për tragjedinë e Himarës: Më ka gërryer me ditë...

Kryeministri Edi Rama flet për herë të parë publikisht për tragjedinë e Himarës, ku një shef policie përplasi me skaf dhe i mori jetën...

Përplasi me skaf 7-vjeçare në Himarë, Gjykata e Vlorës lë në burg ish-komisarin Arjan Tase

Gjykata e Vlorës ka dhënë masën “arrest me burg” për ish-komisarin Arjan Tase,i cili përplasje për vdekje me skaf 7-vjeçaren, Jonada Avdia në Himarë. Arjan...

Tragjedia me vdekjen e 7-vjeçares në Himarë, sot mbahet protesta para Ministrisë së Brendshme

Shoqëria civile do të zhvillojë sot një protestë para Ministrisë së Brendshme, pas tragjedisë në Himarë ku humbi jetën një vogëlushe 7-vjeçare pasi u...

“Kukulla pret vajzën për të luajtur”, plazhi braktiset pas tragjedisë në plazhin e Himarës, gazetarja: Ikën të shpëtojnë fëmijët e tyre

Shqipëria u trondit nga ngjarja në Himarë, ku një skaf përplasi për vdekje vajzën 7-vjeçare. Ditën e djeshme pranë vendit të ngjarjes ishte gazetarja Esmeralda...

“U trondita nga ngjarja pa e ditur që ishte gjaku im”, 7-vjeçarja që humbi jetën në plazhin e Himarës e afërme e pedagoges së...

Një ngjarje e rëndë u shënua ditën e djeshme në plazhin e Potamit në Himarë, ku një skaf përplasi për vdekje një vajzë 7-vjeçare. 7-vjeçarja...

Policia qëlloi për vdekje 7-vjeçaren në prehrin e të atit, ai tregon fjalët e saj të fundit: Babi nuk mundem më

Protestat e dhunshme në  Minamar nuk po kursejnë as jetët e fëmijëve. Së fundmi një vajzë 7-vjeçare ka humbur jetën pasi është qëlluar për...

Lajmet e fundit