Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

7 vjecar

E RËNDË/ Prindërit i kishin kërkuar që ta merrte nga kopshti, shqiptari ngacmoi seksualisht fëmijën e mitur të shokut në Greqi

Një gjykatë në Greqi  ka shpallur fajtor një 65-vjeçar shqiptar, pasi akuzohet për ngacmim dhe gjeste të turpshme ndaj djalit të shokut të tij,...

Vrasja e 7-vjeçarit shqiptar në Zvicër, familjarët kanë një kërkesë

I është dhënë lamtumira e fundit Iljas Mahmutit, 7-vjeçarit i cili u vra mizorisht të enjten në Basel të Zvicrës. Autorja është nga një...

Ngjarje e rëndë në Zvicër/ Po kthehej nga shkolla, e moshuara ther në rrugë 7-vjeçarin shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Zvicrën. Një grua 75-vjeçare ka therur një 7-vjeçar shqiptar. Vogëlushi 7 vjeçar ka mbetur...


Lajmet e fundit