Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

7 te arrestuar

Policia “bën namin” me dronë, vetëm në Lezhë 7 të arrestuar, dhjetëra patenta të hequra dhe qindra gjoba për shoferët rebelë (VIDEO)

Policia e Lezhës ka intensifikuar prezencën në rrugë dhe kontrollet për të ulur dhe shmangur aksidentet rrugore. Kontrollet me dronë janë përqendruar në akset...

Kapja e 400 kg kokainë në Lipjan, Gjykata Themelore vendos për 7 të arrrestuarit

Gjykata Themelore e Prishtinës ka caktuar 30 ditë paraburgim për shtatë personat që dyshohet se janë të përfshirë në rastin e trafikimit të 400...

Mijëra euro dhe lekë të falsifikuara, arrestohen 7 persona në Elbasan (DETAJE)

Shtatë persona kanë rënë në prangat policisë së Elbasanit, pasi akuzohen për falsifikim monedhash. Bëhet me dije se në pranga kanë rënë shtetasit  A. L.,...

Situata del jashtë kontrollit, qytetarët në Itali përleshen me policinë, 7 persona të arrestuar

Pronarët e restoranteve në kryeqytetin italian, Romë, por dhe të tjerë të pakënaqur me masat anti Covid të qeverisë, për shkak të të cilave...

Përndjekje, kultivim të bimëve narkotike dhe vjedhje të energjisë elektrike, arrestohen 7 persona në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar ka arrestuar ditën e sotme 7 persona për vepra të ndryshme penale. Bëhet me dije se...

Goditet banda e shqiptarëve që vidhnin shkolla në Itali, 7 të arrestuar

Policia italiane gjatë ditës së sotme ka goditur në Xhenova një një grup adoleshentësh shqiptarë të cilët vidhnin materiale në shkolla. ...

Furgoni me 570 kg drogë në Qafë-Thanë, 7 të arrestuar

Detaje të reja dalin nga operacionin antidrogë në Qafë-Thanë ditën e djeshme. 570 kilogramë kanabis ka qenë sasia e drogës së sekuestruar nga policia....

Lajmet e fundit