Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

TAG

7 korrik

“Shqiptarët do ngrihen më 7 korrik”, Sali Berisha flet për protestën, zbulon dhe “planin” me Metën: Ai dhe LSI janë të mirëpritur!

Ish-kryeministri Sali Berisha, është shprehur sot se qëllimi i protestës së thirrur nga ai më 7 korrik, do të jetë për të ngritur shqiptarët...

Balla: Më 7 korrik në Kuvend përkujtojmë viktimat e Serbenicës,  Parlamenti do shprehë qartë me rezolutë dënimin e gjenocidit serb

Kreu i Grupit Parlamentar është shprehur se më 7 korrik në Kuvend do të mbahet një seancë në nder të viktimave të Serbenicës. Ai është...


Lajmet e fundit