Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
2.6kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
18 °
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
13 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

TAG

7 korrik

“Do t’ia mbathë nga Tirana”, ku do të jetë kryeministri Rama për protestën e 7 korrikut të Berishës

Prej disa ditësh tani më ish-kryeministri Sali Berisha ka njoftuar se më 7 korrik do të mbajë një protestë të madhe. Madje ai tha në...

Brisida Shehaj konfirmon pjesëmarrjen në protestën e 7 korrikut: Do jemi të gjithë aty

Nënkryetarja e LSI-së në Tiranë, Brisida Shehaj, ka treguar se edhe ajo do të marrë pjesë në protestën e 7 korrikut, që do të...

“Do jetë protestë e gjatë dhe e qëndrueshme”, Berisha i drejtohet Ramës për 7 korrikun: Mos u merr me blinde…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folu për protestën e paralajmëruar më 7 korrik. Berisha tha se do të jetë një protest e gjatë dhe e qëndryshme,...

“Do jem në protestë”, Kreshnik Çollaku për 7 korrikun: Protesta të tilla të qëndrojnë në identitetin e palëkundur të PD

Deputeti i PD, Kreshnik Çollaku ka reguar në lidhje me protestën e 7 korrikut si dhe emrin e tij që doli në grupin e...

Belind Këlliçi për protestën e 7 korrikut: Kanë prerë blieta shumë emigrantë…

Deputeti I PD, Belind Këlliçi, ka folur për protestën e 7 korrikut, të thirrur nga Sali Berisha, duke thënë se do të jetë surprizues...

Topalli krah Berishës: Në 7 korrik një numër i madh njerëzish do vijnë në protestë

Ish kryeparlamentarja, Jozefina Topalli ditën e sotme ka marrë pjeesë në tryezën që ish kryeministri Sali Berisha, organizoi me gratë e LDGSH-së. Gjatë fjalës së...

Protesta e 7 korrikut, Ylli Manjani: Populli nuk e ka gojën vetëm për bukë

Ish-ministri Ylli Manjani, ka folur për arsyet se përse sipas tij shqiptarët duhet të dalin masivisht në protestën e 7 korrikut të thirrur nga...

Aktori Mehdi Malkaj për protestën e 7 korrikut: Liria nuk ka të paguar, duhet shumë gjak për ta mbrojtur atë

"Miq të dashur për mua çdo fillon nga liria dhe mbaron te liria. Nëse nuk jemi të lirë nuk kemi gjë në vijë. Liria...

“Qeveria po i ngushton lakun në fyt qytetarëve”, Berisha: Rama flet në Bruksel 5 herë më shumë  për Serbinë sesa Shqipërinë

Nën sloganin “Shqipëria në rrezik”, ish-kryeministri Sali Berisha ka zhvilluar  këtë të martë një takim me aktivistë të shoqërisë civile. Berisha u ndal tek...

Grupi i Alibeajt i bashkohet protestës së 7 korrikut? Nënkryetari i PD: Të gjithë deputetët do marrin pjesë, do ketë organizim

Luçiano Boçi, nënkryetari i PD-së së Rithemeluar nga Sali Berisha, thotë se në protestën e thirrur më 7 korrik në Tiranë do të marrin...


Lajmet e fundit