Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
2.1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
18 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

7 korrik

Kriza e çmimeve, prestigjozja amerikane për “7 korrikun”: Qytetarët protestuan kundër korrupsionit të qeverisë Rama!

Revista prestigjoze amerikane “Forbes” ka bërë një paralelizëm mesp rotestës së zhvilluan në vendin tonë më 7 korrik nga opozita dhe asaj në Sri...

A është gati PD të rrëzojë Ramën nga pushteti? Vokshi e prerë: Po! Do ketë vetëm protesta…

Deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi u shpreh se tashmë PD është gati për të rrëzuar nga pushteti Edi Ramën. Sipas Vokshit nuk do të...

Sot protesta e thirrur nga PD, Sali Berisha mban fjalën i fundit; Kryeministria blindohet dhe në disa rrugë kufizohet qarkullimi

Sot do të mbahet protesta e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha në Kryeqytet. Partia Demokratike me sloganin “mos thuaj ç’me duhet mua” prej ditësh u...

“Berisha e ka treguar peshën”, Këlliçi për protestën: Të parët që do të vendosen nesër përpara kordonit të Policisë janë të rinjtë

Deputeti i Partisë Demokratike, Belind Këlliçi, ka folur për protestën kombëtare që do të mbahet nesër para Kryeministrisë, duke thënë se do të jetë...

Një ditë para protestës, Berisha paralajmëron policët: Nëse dhunoni protestuesit do regjistroheni dhe do përgjigjeni personalisht…

Ish-kryeministrin Sali Berisha ka folur për media në lidhje me protestën e që do të mbahet nesër nga opozita. Berisha tha se do të jetë...

“Zgjohu shiko, u bo m*t”, Sali Berisha publikon himnin e protestës së 7 korrikut

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ndarë paraditen e kësaj të mërkure himnin zyrtar të protestës së 7 korrikut, e cila do të mbahet në Tiranë...

“Nga Athina drejt Tiranës”, demokratët organizojnë edhe diasporën për protestën e 7 korrikut: Do jemi në shesh…

Nesër, 7 korrik është paralajmëruar një protestë e madhe e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha. Në lidhje me këtë sekretari i PD për Emigracionin dhe...

Protesta e PD, Çim Peka: Në 7 korrik nuk rrëzohet Rama, por pas 7 korrikut nuk tallet më me ju

Partia Demokratike do të mbajë më 7 korrik një protestë para Kryeministrisë, për rritjen e çmimeve dhe largimin e të rinjve. Ky është tubimi...

Bylykbashi për protestën: Do rrëzojmë Edi Ramën, në 7 korrik nis opozita e vërtetë

Nënkryetari i partisë demokratike Oerd Bylykbashi u bën apel të gjithë qytetarëve të dalin në protestë në 7 korrik për të reaguar së bashku...

“Protesta e 7 korrikut detyrë kombëtare”, Klevis Balliu: Ti dalim ballë regjimit të hajdutërisë

Shefi i organizimit të PD Klevis Balliu ka folur për protestën që do të mbahet me 7 korrik, e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha. Ai...

Lajmet e fundit