Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

7 korik

“Zgjohu shqiptar”, Berisha publikon spotin zyrtar për protestën e 7 korrikut: Mos thuaj “ç’më duhet mua”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar spotin zyrtar të protestës së 7 korrikut të thirrur nga vetë ai. Spoti rithekson motivet e protestës dhe kërkon daljen...

Lajmet e fundit