Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

69

Nga Hajdarmataj te Murati e Muslia; dalin EMRAT: Këta janë kandidatët e tepërt në listat e PD-së, që ‘i krasiti’ sot Kolegji Zgjedhor

Kolegji Zgjedhor vendosi sot që Partia Demokratike dhe partitë në koalicion me të, do të kenë 69 kandidatë më pak në listat për zgjedhjet...

Lajmet e fundit