Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

650 milione euro

Eurobondi 650 milionë euro i Shqipërisë mes suksesit dhe rezervave; Fqinjët me interesa më të mira

Shqipëria mbylli të enjten e shkuar daljen e saj të pestë në tregjet e kapitalit për një emetuar një Eurobond. Edhe pse synimi ishte...

Shqipëria emeton me sukses Eurobondin 650 milionë euro për 10 vite, rikonfirmohet besimi te investitorët dhe tregjet ndërkombëtare financiare

Ditën e sotme Shqipëria doli në tregjet ndërkombëtare financiare me një obligacion ndërkombëtar të ri 10-vjeçar në vlerën prej 650 milion euro, me një...

Lajmet e fundit