Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

63 VJEçAR

Shkopinj dhe levë, vëllezërit dhunojnë xhaxhain 63-vjeçar në Skrapar, pulat e tij hynë në tokat…(E PLOTË)

Një ngjarja e rëndë është shënuar në Skrapar, ku dy vëllezër kanë dhunuar me sende të forta xhaxhain e tyre 63-vjeçar. Bëhet me dije se...


Lajmet e fundit