Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

613 kg kokaine

Ilir Meta flet për kokainën e Durrësit: Aksioni pozitiv, por ja çfarë më shqetëson mua..

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka folur sot për herë të parë në lidhje me kapjen e 613 kilogramëve kokainë në Durrës. ...

Mësoni se ku ka përfunduar 613 kilogram kokainë e kapur në Durrës

Sasia prej 613 kg kokainë, që u bllokua në Durrës do të grumbullohet në magazinat e Policisë së Shtetit në Mullet. ...

613 kg kokainë, trondit gazetarja: Flitet për lidhje me eksponentë të lartë të mazhorancës. Janë përfshirë 2 grupe kriminale

Duke folur për ngarkesën rekord prej 613 kilogram kokainë të kapur në portin e Durrësit, gazetarja Klodiana Lala thotë se flitet që biznesmeni Arbri...

613 kg kokainë në Durrës, LSI bën thirrjen e fortë: DEA të vijë në Shqipëri

Riperserisim sot me force qe DEA duhet patjeter te stacionohet ne Shqiperi pasi droga dhe krimi i organizur ne Shqiperi eshte bere rrezik...

613 kg KOKAINË në kamionin me banane, kush është BIZNESMENI që bëri POROSINË

Të tjera detaje dalin në dritë për 613 kg kokainë që u sekuestruan mbrëmjen e djeshme në portin e Durrësit. Droga u kap në...

Lajmet e fundit