Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

613 kg kokaine

E BUJSHME/ Personi që tentoi arratisjen nga 313-ta është Arbër Çekaj i 613 kg kokainë, tjetri është anëtari i bandës së babagjyshëve (DETAJE)

Një lajm i bujshëm bëhet me dije nga burime jozyrtare për mediat. Dy personat që tentuan të arratisen sot nga burgu 313 me vetëm...

613 kg kokainë e fshehur mes bananeve, Apeli i Posaçëm jep vendimin për Arbër Çekajn, ja sa vite burg do të bëjë

Apeli i Posaçëm ka shpallur vendimin përfundimtar për Arbër Çekajn, Armando Pezakun dhe Donaldo Lushajn, të cilët akuzohen për trafikimin e 613 kg kokaine...

14 vite burg për 613 kg kokainë mes bananeve, Gjykata rrëzon Arbër Çekajn, pronari i “Arbri Garden”: Nuk dua të mbrohem më nga Maks...

Gjykata e Apelit rrëzon kërkesën e Arbër Çekaj, pronar i kompanisë së bananeve “Arbri Garden”, për të mos pranuar gjykimin e shkurtuar. Më herët,...

Krimet e Rënda çelin dosje të re: Bashkëpunëtorët e Arbër Çekajt në transportin e 613 kg kokainë

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka çelur një dosje të re hetimi lidhur me kapjen e 613 kilogram kokainë në Portin e Durrësit, në...

U kap me 613 kg kokainë, Prokuroria mbyll hetimet për Arbër Çekajn

Prokuroria ka mbyllur hetimet për pronarin e firmës së importeve të frutave nga Kolumbia “Arbër Garden”, Arbër Çekaj. Dosja për 613...

Denoncimi “BOMBË”: Zhduken 613 kilogram KOKAINË të kapura në Durrës

Ish-kryeministri Sali Berisha denoncon zhdukjen, sipas tij, të 613 kilogram kokainë të kapura rreth një vit më parë në portin e Durrësit. ...

613 kg kokainë në Durrës, sekuestrohen llogaritë bankare të “Arbi Garden”. Ja shuma që u gjet

Policia e Shtetit ka sekuestruar llogaritë bankare të kompanisë Arbi Gardhen dhe Ecoalmax, në pronësi të Arbër Çekaj, i dyshuari kryesor si importues 613...

Ministria e Drejtësisë nis në Gjermani kërkesën për ekstradimin e Arbër Çekajt

Ministria e Drejtësisë i ka nisur sot autoriteteve gjermane kërkesën për ekstradimin e Arbër Çekajt. I arrestuar pak ditë më parë, Çekaj,...

Kokaina e Durrësit dhe Spanjës kanë lidhje? Ja çfarë ka zbuluar DEA amerikane

Dy shqiptarët e kapur në Madrid me 1 ton kokainë dhe 1.5 milion euro, janë kokat e një rrjeti trafiku të drogës më të...

613 kg kokainë nga Kolumbia, Gjykata jep vendimin për menaxherin dhe shoferin e “Arbri Garden”

Donaldo Lushaj dhe Armando Pezaku. Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda lë në burg Donaldo Lushaj dhe Armando Pezaku. Këta të...

Lajmet e fundit