Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

61 vjec

Ngacmoi seksualisht të miturën, arrestohet 61-vjeçari në Kavajë

Një  61-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se...

Ishte duke vaditur, 61-vjeçari në Divjakë bie në kanal dhe humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Divjakë, ku ka humbur jetën një 61-vjeçar. Bëhet me dije se rreth orës 13:40, në fshatin Këmishtaj, Divjakë,...

Ngacmoi seksualisht tre vajza të mitura, arrestohet 61 vjeçari në Gjirokastër

Një 61-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për ngacmim seksual. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi V. M., 61...

Lajmet e fundit