Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

60 vjecari

Prodhonte kriptomonedha dhe vidhte korent, Policia arreston 60 vjeçarin në Malsinë e Madhe

Një 60 vjeçar është arrestuar nga Policia e Shkodrës, pasi në magazinën e shtëpisë së tij janë gjetur 14 pajisje për prodhimin e kriptomonedhave....

“Qëllova kryefamiljarin dhe s’mbaj mend asgjë për fëmijët”, rrëfehet 60-vjeçari që vrau familjen shqiptare: Sherri nuk nisi për qiranë, por…(E PLOTË)

Autori i vrasjes së katërfishtë në Greqi ka dëshmuar para togave të zeza, për ekzekutimin e familjes shqiptare në Andravidë. Ai ka dëshmuar në Gjykatë...

60 vjeçarit pëson infarkt në Kombinat, ndërron jetë në mes të rrugës (PAMJET)

Një person rreth 60 vjeç ka ndërruar jetë mesditën e kësaj të marte në zonën e Kombinatit në Tiranë. Praprakisht dyshohet se ai ka...

E rëndë në Tiranë, 60 vjeçari vetëvaret në shtëpinë e tij

Një 60 vjeçar i ka dhënë fund jetës në Tiranë, duke u vetëvarur. Ai është gjetur i pajetë në shtëpinë e tij, në zonën...

Po riparonte çatinë e shtëpisë, bie nga lartësia 60 vjeçari në Elbasan dhe humb jetën

Një 60-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në Elbasan, pasi ka rënë nga lartësia. Policia bën me dije se ngjarja u regjistrua në fshatin...

Rrihte dhe kërcënonte vajzën e tij, arrestohet 60 vjeçari në Fushë Krujë, nuk iu bind policisë gjatë shoqërimit

Një 60 vjeçar nga Fushë Kruja është arrestuar ditën e sotme, pasi ka rrahur dhe kërcënuar vajzën e tij. Bëhet me...

Tjetër viktimë nga kontakti me rrymën elektrike, humb jetën 60 vjeçari në Vlorë (EMRI)

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Alikokë, pranë Babicës në Vlorë, ku një 60 vjeçar ka humbur jetën nga kontakti me...

E rëndë: Familjarët gjejnë të varur 60 vjeçarin në banesë

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur ditën e djeshme në qytetin e Prrenjasit, ku një 60 vjeçar është gjetur i varur nga...

Lajmet e fundit