Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
2.6kmh
75 %
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

60 VJEC

Thirrjet për ndihmë ranë në veshin e shurdhët, gjendjet e pajetë 60-vjeçarja në Elbasan, jetonte në kushte të vështira ekonomike

Është gjetur e pajetë në banesë në Elbasan një 60-vjeçare. E pajetë është gjetur Dashamira Dokle, e cila jetonte në lagjen “Kala” në kushte shumë...

EMRI/ Me 15 kg drogë në makinë drejt Greqisë, arrestohet 60-vjeçari në Kapshticë

Një sasi e madhe droge është kapur ditën e sotme në Kapshticë, ku një pranga ka rënë një 60-vjeçar. Bëhet me dije se në pranga...

E rëndë, mbytet një grua në plazhin e Durrësit

Një grua është mbytur ditën e sotem në detin e Durrësit, teksa ka qenë duke u larë. Bëhet me dije se rreth orës 11:30, në...

E rëndë, mbytet një 60-vjeçar në plazhin e Durrësit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës, ku ka humbur jetën një person. Bëhet me dije se dyshohet se aksidentalisht është...

E rëndë në Cërrik, 60-vjeçari i jep fund jetës, familjarët e gjejnë të varur në një pemë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Cërrik, ku një person është gjetur pa shenja jete. Bëhet me dije se në fshatin...

Lija e majmunit mbërrin në Kosovë? Një person shtrohet në spital, ka skuqje të lëkurës

Një 60-vjeçar është shtruar në spitalin Infektiv në Kosovës dhe dyshohet se është prekur nga virusi i Lijës së majmunit. Mediet kosovare bëjnë me dije...

Përplasen dy makina në Tiranë, plagoset një 60-vjeçare që po kalonte rrugën

Një aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku mbetur e plagosur një grua. Më datë 20.05.2022, në rrugën “Thoma Koxhaj”, janë përplasur automjeti...

Përplasi të moshuarën në Tiranë, Policia procedon autorin: 60-vjeçari drejtonte makinën nën efektin e alkoolit

Policia ka identifikuar shoferin, i cili duke ecur prapa ka aksidentuar një grua të moshuar. “Specialistët e Qarkullimit Rrugor kanë identifikuar drejtuesin e mjetit dhe...

Nis aplikimi i dozës së katërt të vaksinës anti-Covid, do ta marrin personat mbi 60 vjeç

Izraeli njofton se do të nisë aplikimin e dozës së katërt të vaksinës, për personat mbi 60 vjeç. Injeksionin do ta marrin dhe të...

Me plumb në kokë dhe gjoks, ekzekutohet në mes të Strasburgut një shqiptar, mediat: Është rreth 60 vjeç, e qëlluan dy persona të maskuar

Një shtetas shqiptar është ekzekutuar me plumb në gjoks dhe në kokë në mes të Strasburgut, Francë. Mediat vendase shkruajnë se ai është qëlluar...


Lajmet e fundit