Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

6 vendimet

Tre orë në “Air Albania”, këto janë 6 VENDIMET e rëndësishme që morën delegatët socialistë në Kongresin e Jashtëzakonshëm të partisë

Në 30-vjetorin e Partisë Socialiste, ku u mbajt dhe Kongresi i Jashtëzakonshëm në ambientet e “Air Albania”, u morën gjashtë vendime të rëndësishme nga...

Lajmet e fundit