Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

6 te proceduar

“Europiani” rikthen bastet në lokalet shqiptare, procedohen pronarë kafenesh dhe të rinj që vendosin skedina

6 të rinj janë proceduar nga Policia e Elbasanit, pasi janë konstatuar duke vendosur baste. Disa nga të proceduarit janë pronarë lokalesh, e të...

Lajmet e fundit