Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022

TAG

6 te plagosur

Përplaset furgoni me “Benz-in” në Korçë, plagosen 6 persona

Një aksident i rëndë është shënuar sot në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Bëhet me dije se në aksident është përfshirë një frugon dhe një mjet tjetër...

Sulm me thikë në Zelandën e Re, 6 të plagosur, 3 në gjendje kritike, polici qëllon për vdekje autorin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Zelandën e Re, ku një ekstremist hyri në një supermarket dhe qëlloi me thikë...

Dy mjete bëhen “copash” në aksin Milot-Fushë Krujë, plagosen 6 persona, nisen me urgjencë drejt Traumës (FOTO)

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në autostradën Milot-Fushë Krujë, në vendin e quajtur “Mbikalimi i Patokut. Mësohet se dy makina janë përplasur me...

Makina merr flakë në ecje dhe del nga rruga në Lushnjë, 6 të plagosur, 2 në gjendje të rëndë

Gjashtë persona janë plagosur sot në mbrëmje në Lushnjë, pasi një aksidenti automobilistik. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit si dhe djali i...

Sulm me thikë në Gjermani/ Tre të vdekur dhe 6 të plagosur, agresori qëllohet me karrige nga kalimtarët (VIDEO)

Të paktën tre të vdekur dhe gjashtë të plagosur në një sulm me thikë në Gjermani. Lajmi u bë me dije nga policia, e...

Bie orteku masiv në Himalaje, vdesin 8 persona, 6 të tjerë ndodhen në gjendje kritike

Të paktën tetë persona kanë humbur jetën dhe 384 të tjerë u shpëtuan të premten, pasi një ortek masiv u lëshua nga maja e...

Breshëri plumbash në një ‘baby shower’, 6 të plagosur, mes tyre fëmijë

Një sulm raportohet të ketë ndodhur në Çikago të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Mësohet se dy persona kanë hapur...

Aksident masiv në Lushnje, përplasen 3 makina, 6 të plagosur

Tre makina janë përfshirë mbrëmjen e djeshme në një aksident në Lushnje. Si pasojë 6 persona u plagosën, por mësohet se janë jashtë rrezikut...

Aksident i trefishtë, plagosen 6 persona, 3 rëndë drejt Tiranës

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Rubik-Rrëshen.  Tre autmojete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur 6...

Lajmet e fundit