Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

5maji

DETAJE/ Thasë me armë dhe municione luftarake te “5 Maji”, baza u zbulua nga vëllezërit “e penduar”, Beqiraj

Detaje të reja janë mësuar nga zbulimi i municioneve luftarake në zonën e 5 majit në Tiranë, të cilat dyshohet se përdoreshin nga grupet...

Lajmet e fundit