Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

59 vjec

E rëndë në Sarandë, mbytet në det 59-vjeçari nga Librazhdi (Emri)

Një 59-vjeçar është mbytur ditën e sotme në detin e Sarandës. Bëhet me dije se në vendin e quajtur “Krahu i Shqiponjës”, Sarandë, dyshohet se...

FOTO/ E pushuan nga puna, burri qëllon me thikë këdo që i del para, 4 persona përfundojnë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shanghai, ku një 59-vjeçar ka plagosur me thikë 4 persona. Bëhet me dije se Gao Mou 59 vjeç,...

Me letra franceze false, procedohet çifti indian, e pëson dhe 59-vjeçar shqiptari, kishte mbushur çantën me vrase dhe unaza floriri

Një çift indian është proceduar në Rinas, pasi tentuan të nisen nga Shqipëria drejt Francës me letra të falsifikuara. Policia njofton se është proceduar shtetasi...

Rrëzohet kamioni, ndërron jetë shoferi 59-vjeçar në Mallakastër (Emri)

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje është shënuar gjatë mbrëmjes në Mallakastër. Bëhet me dije se në fshatin Mollaj në Ballsh, në një pikë...

Po punonte në një ndërtesë, 59-vjeçari bie nga lartësia, niset me helikopter drejt Tiranës (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec, ku një person ka rënë nga ndërtesa ku po punonte. Bëhet me dije se një 59-vjeçar, Reshit...

Lajmet e fundit