Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

57 vjec

Dhunoi të fejuarën, arrestohet finlandezi në Sarandë

Një Finlandez ka rënë në prangat e policisë së Vlorës pasi akuzohet se ka dhunuar të fejuarë. Në pranga ka rënë edhe M. W., 43...

I dehur në Stacionin e Policisë, 57-vjeçari në Patos kërcënon me gërshërë efektivin

Një 57-vjeçar në Patos ka shkuar në Stacionin e Policisë dhe ka kërcënuar efektivin që ishte në krye të detyrës. Bëhet me dije se shtetasi...

57-vjeçari në Kombinat kërcënonte grua me çifte, ua drejton dhe policëve kur shkojnë ta arrestojnë

  Policia ka parandaluar një ngjarje kriminale, pasi burri ka dhunuar dhe kërcënuar me armë bashkëshorten e tij. + Bëhet me dije se në pranga ka...

“Ta marr ta çoj në servis”, i riu “zhduk” “BMW”, 57-vjeçari në Fier bën denoncimin në Polici

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Fier, ku një 57-vjeçar ka rënë preh e një mashtrimi. Bëhet me dije se në në Komisariatin e...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafikim droge, arrestohet 57-vjeçari në Durrës (EMRI)

Një 57-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafikim droge ka rënë në prangat e policisë së Durrësit. Bëhet me dije se në pranga ka...

Pushkë, automatik dhe fishekë në banesë, arrestohet 57-vjeçari në Lezhë

Një 57-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Lezhës, pasi akuzohet për armëmbajtje pa leje. Në pranga ka rënë shtetasi  V. K., 57 ...

E rëndë në Golem, 57 vjeçari i jep fund jetës duke u vetëvarur në pemë

Një 57 vjeçar është vetëvarur në pemë pranë shtëpisë së tij në Qerret, Golem. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në Golem, ku shtetasi...

E rëndë në Tiranë, vetëvritet 57-vjeçari, dyshimet e para

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak pas mesnate në Tiranë, ku një perosn i ka dhënë fund jetës. Policia njofton se rreth orës 00:50,...

Lajmet e fundit