Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

53 vjec

Ngacmoi seksualisht një vajzë të mitur, arrestohet 53-vjeçari në Ballsh

Një 53-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Ballshit, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksulaisht një vajzë të mitur. Bëhet me dije se në...

Ish-presidenti Meta feston sot ditëlindjen e 53-të

Ish-kreu i shtetit dhe aktualisht drejtuesi i Partisë së Lirisë, Ilir Meta feston sot ditëlindjen. Ai bën 53 vjeç dhe ka marrë një urim...

E rëndë, gjendet i pajetë 53-vjeçari në Gjirokastër

Një 53-vjeçar është gjetur i pajetë pasditen e sotme në lagjen “11 Janari”, Gjirokastër. Bëhet me dije se është gjetur i pajetë në një objekt...

Shkoi për mesazh, 23-vjeçarja dhunohet seksualisht nga shqiptari në Greqi

Një tmerr ka përjetuar një 23-vjeçare greke, e cila kishte shkuar në një sallon bukurie për të kryer një mesazh dhe për pak relaks. E...

VIDEO/ Manjola Nallbani feston 53-vjetorin e lindjes, pozon me bikini dhe lë “pa fjalë” ndjekësit

Manjola Nallbani është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Prej vitesh në skenë, ajo ka fitura zemrat e shumë shqiptarëve. Ndërkohë, fiziku...

E vrau dhe u vuri zjarrin 53-vjeçarit, arrestohet shqiptari për vrasjen e tmerrshme në Kretë

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur ditën e djeshme në Chania të Kretës, ku një person u vra dhe u dogj brenda një banese. Në...

I vuri flakën Kodrave të Liqenit me bishtin e cigares, arrestohet 53 vjeçari

Ditën e djeshme, Kodrat e Liqenit Artificial në Tiranë janë përfshirë nga flakët, por ndërhyrja e menjëhershme e zjarrfikësve ka arritur të vendosë situatën...

Lajmet e fundit