Tirana
moderate rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
60 %
1kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
25 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
22 °
E martë, 27 Shtator, 2022

TAG

500 euro

Në varfëri ekstreme, familja afgane shet vajzën për 500 dollarë: Ishim të detyruar, fëmijët tjerë po vdesin urie

Afganistani po përballet me krizën më të madhe humanitare në botë, me një përkeqësim të mprehtë të situatës që kur talebanët morën pushtetin në...

500 euro për secilin, po transportonte katër emigrantë të paligjshëm, arrestohet 33-vjeçari nga Peshkopia (EMRI)

Një 33-vjeçar është arrestuar nga Policia pasi është kapur duke transportuar katër emigrantë të paligjshëm kundrejt fitimit. Sipas njoftimit të uniformave blu mësohet shtetasti Dorjan...

Jo më kartëmonedha 500-euroshe, ç’do bëjnë qytetarët që i kanë

Europa i thotë lamtumirë prerjes së kartëmonedhës 500-euroshe. Ashtu siç është larjmëruar më herët nga 27 janari, bankat Qendrore të...

Rast i mistershëm në Zvicër, qindra kartmonedha 500-she euro të hedhura në WC

Prokurorët në Zvicër janë duke hetuar një rast misterioz ku mijëra euro janë gjetur në tubacionet e ujërave të zeza në Gjenevë. ...

Galaxy Note 7 dhe kartëmonedha 500 euroshe, ja çfarë zhduket nga qarkullimi në 2017-ën

Ligjet për ruajtjen e mjedisit të miratuar gjatë 2016, disa vendime institucionale, evoluimi i teknologjive si dhe ndryshimi i modelit të konsumit kanë sjellë...

E mashtruan dhe i vodhën 500 euro e sende prej floriri, arrestohen 2 femra në Kukës

Dy femra dhe një burrë janë arrestuar nga policia e Kukësit. Ata kanë mashtruar të moshuarën R.M, 61 vjeçe dhe i kanë marrë 500...

Rrëfehen nuset shqiptare që shiten për 500 euro në Maqedoni (Video)

Televizioni "RTV 21" ka realizuar një reportazh ku paraqitet jeta e nuseve nga Shqipëria të martuara në Maqedoni. Raportohet se mbi 500 vajza janë...

Lajmet e fundit