Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

50-vjecarja shqiptare

Arestohet bullgari që përdhunoi 50-vjeçaren shqiptare në Athinë, e tërhoqi te ashensori dhe e futi në shtëpi me dhunë

Policia greke ka arrestuar 35-vjeçarin bullgar që përdhunoi një grua shqiptare tre ditë më parë në Athinë. Oficerët e policisë dhe drejtorisë së Sigurisë...

Lajmet e fundit