Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

50 vjec

Shkoi tek depoja për të hapur ujin, gjendet i pajetë punonjësi i Ujësjellësit në Delvinë (FOTO-EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Delvinë, ku punonjësi i Ujësjellësit mbrëmjen e djeshme është gjetur i pajetë. Bëhet me dije se është gjetur...

E rëndë në Tiranë, 50-vjeçarja hidhet nga pallati, dërgohet me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku një 50-vjeçare është hedhur nga pallati. Bëhet me dije se rreth orës 07:00,...

Biznesmeni nga Saranda pëson hemoragji cerebrale në mes të qytetit, niset me helikopter drejt Tiranës (EMRI)

Ditën e sotme biznesmeni Gjergji Pirro ka pësuar pësuar hemoragji cerebrale teksa ishte duke ecur në qendër të qytetit të Sarandës. Mësohet se ai është...

“Në këtë moshë të gjitha ulen”, Arian Çani rrëfen emocionet e ditëlindjes dhe tregon sa vjeç mbushi

Arian Çani është një nga moderatorët më të komentuar dhe padyshim më të suksesshëm të ekranit shqiptar. Dje Çan festoi ditëlindjen dhe këtë e...

E rëndë, mbytet një person në Liqenin Artificial të Tiranës

Mbytet një person në Liqenin Artificial të Tiranës ditën e sotme. Sipas informacioneve të policisë mësohet se personi është i gjinisë mashkull,...

Lajmet e fundit