Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

TAG

5 vjec

“Nëna me tre fëmijë dhe të papuna”, Manastrilu jep lajmin: Kujdesi deri në 5 vjeç do të njihet si vite pune

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka prezantuar sot vendimet e marra nga qeveria. Ajo deklaroi se është marrë vendimi që qeveria në buxhetin e 2023...

Fëmija 5-vjeçar bie në pus, autoritetet në “këmbë” për të shpëtuar vogëlushin

Autoritetet e marokut janë përfshirë në një operacion të vështirë për të shpëtuar një fëmijë që ra në një pus pranë qytetit verior të...

E rëndë, po bënte video për Tik Tok, adoleshenti qëllon për vdekje 5-vjeçarin me armë zjarri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Minesotë, ku është qëlluar për vdekje një fëmijë 5 vjeç. Bëhet me dije se 5-vjeçari u qëllua për...

Protesta te Bregu i Lumit, vajza 5-vjeçare përfundon në Komisariat

Një vajzë 5-vjeçare ka përfunduar në ambjentet e Komisariatit nr. 4 në Tiranë. Është ish deputetja e PD, Jorida Tabaku...

Fëmija 5 vjeçar harrohet i kyçur në shtëpi nga prindërit, ja çfarë ndodh pas alarmit të banorëve

Fëmija 5 vjeçar harrohet brenda në banesë nga prindërit ditën e sotme në qytetin e Elbasanit duke shkaktuar alarm në lagjen “Partizani”. ...

Lajmet e fundit