Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

5 viktima

Horror në SHBA, një person i armatosur futet në një bankë dhe vret 5 persona, disa të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA, në një bankë në Louisville të Kentaki, ku një person i armatosur ka hyrë dhe ka...

Ortekë dhe erë e fortë në Austri dhe Zvicër, 5 persona humbasin jetën

5 persona kanë gjetur vdekjen në Austri dhe Zvicër për shkak të ortekëve dhe erërave të forta që goditën vendet. Tre persona kanë vdekur në...

VIDEO/ Të shtëna me armë në një Universitet në Rusi, studentët hidhen nga dritarja për t’u shpëtuar plumbave, 8 viktima deri më tani

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi, ku një person i armatosur hapi zjarr në një univeristet në Perm, duke lënë të vdekur...

5 viktima nga Covid-19 në Kosovë, dyfishohet numri i të infektuarve në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka publikuar shifrat e fundit sa i përket pandemisë së Covid. Gjatë 24 orëve të fundit janë testuar 9.581 qytetarë,...

Rrëzohet helikopteri gjatë operacionit antidrogë, vdesin 5 policë në Kolumbi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kolumbi, ku një helikopter është rrezuar duke shkaktuar edhe pesë viktima. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur...

Pesë viktima nga Covid-19 në Kosovë, bie numri i të infektuarve

Pesë persona kanë humbur jetën nga Covid-19 në Kosovë. Rastet e vdekjes janë nga komunat: Gjilan 2 raste (83, 79 vjeç), Pejë 1 rast (70 vjeç),...

E rëndë në SHBA, viten 5 persona, mes tyre dy fëmijë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në SHBA në Karolinën e Veriut, ku kanë mbetur të vdekur 5 persona, mes tyre...

Lajmet e fundit