Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

5 te vdekur

Rritet numri i të vdekurve nga shembja e ndërtesës në Florida, mbi 150 persona ende nën rrënoja

Ka shkuar në pesë numri i viktimave nga shembja e bllokut të apartamenteve në Miami, Florida. Ndërkohë që ekipet prej tre ditësh vijojnë me kërkimet,...

Uragani shkatërrues në Bahamas, 5 të vdekur, miliona amerikanë evakuuohen

Të paktën 5 persona kanë humbur jetën dhe shumë të tjerë janë plagosur nga Uragani Dorian, i konsideruar si më i forti që ka...

Zjarr i madh në një pallat në Gjermani, vdesin 5 persona, mes tyre një grua

Pesë persona kanë humbur jetën si pasojë e një zjarri që shërtheu në një pallat në qendër të qendër të Lambrecht, në Landin gjerman...

DETAJE tronditëse nga MASAKRA me 5 të vdekur në SHBA: Autori QËLLOI për vdekje të dashurën, të afërmit e saj dhe më pas prindërit...

Mediat amerikane kanë zbuluar detaje tronditëse nga masakra me 5 të vdekur në Luiziana, SHBA. Sipas mediave vendase, 21 vjeçari i...

Të shtëna me armë në SHBA, raportohet për 5 të vdekur, autori në kërkim

Autoritetet e policisë në Luiziana bëjnë me dije se një person ka hapur zjarr në dy kisha dhe ka lënë të vdekur 5 persona....

Moti i keq në SHBA, 5 të vdekur, qindra të plagosur nga aksidentet

Të paktën pesë persona kanë humbur jetën si pasojë e moti të keq me reshje të dendura dëbore dhe temperatura të ulëta që ka...

Lajmet e fundit