Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

5 te arrestuar

Dhunë ndaj nënës dhe veprime të turpshme me të miturën, Policia e Tiranës në aksion, arrestohen 6 persona

Një 26-vjeçar me ininciale B.Gj, ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij. “Specialistët...

Zaptuan hapësirat publike dhe ndërtuan pa leje në plazhin e Durrësit, arrestohet administratori dhe punëtorët (E PLOTË)

Pesë persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi kanë zaptuar dhe kanë ndërtuar pa leje në plazh në Durrës. Është arrestuar në flagrancë shtetasi...

Armë, heroinë dhe ndërtime pa leje, policia prangos 5 persona në Elbasan

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga 5 persona, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Siç bëhet me dije në njoftimin e policisë është...

Vodhën vilën në Sauk dhe morën mijëra euro, kush janë 5 të arrestuarit; dy të dënuar më parë, njëri me burgim të përjetshëm (DETAJE-EMRAT)

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me operacionin që u zhvillua ditën e djeshme në Liqenin e Thatë, Tiranë. Bëhet me dije së në...

Aksident me pasojë vdekje, dhunë në familje dhe trafikim të lëndëve narkotike, arrestohen 5 persona në Tiranë, njëri i shpallur në kërkim

Policia e Tiranës ka arrestuar 5 persona, njëri i shpallur në kërkim. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasit...

RIKTHEHET kanabisi në Lazarat, policia hyn sërish në fshat, 5 të ARRESTUAR

Rikthehet kultivimi i kanabisit në Lazarat. Mësohet se policia ka hyrë sërish në fshat dhe ka vënë në pranga 5 persona. ...

Operacione në Vlorë dhe Sarandë, 5 të arrestuar (DETAJE)

Pesë persona janë arrestuar gjët 24 orëve të fundit nga Policia e Vlorës dhe e Sarandës. Të arrestuarit akuzohen për vepra të ndryshme penale....

Përplasjet në Shkodër, policia: 5 të arrestuar, 14 në kërkim

Policia e Shkodrës ka arrestuar 5 persona lidhur me ngjarjen e mbrëmshme, ku mbështetës të opozitës kërkuan lirimin e ambjenteve zgjedhore dhe u shoqërua...

Policia AKSION gjithë natën, 5 të arrestuar në TIRANË

Policia ka vijuar kontrollet me radar në rrugët e Tiranës edhe gjatë mbrëmjes së djeshme. Gjatë aksionit 5 drejtues mjetesh kanë rënë...

ALARMOHET policia në Tiranë, 5 të arrestuar, mes tyre një femër (Ç’ndodhi mbrëmë-VIDEO)

Policia Rrugore ka shtuar kontrollet natën e mbrëmshme për shkak të festës së pashkëve, për të parandaluar kështu rrezikun nga askidentet si dhe për...

Lajmet e fundit